ram
RadekX
avatar
VIP
Vloženo dne 16.1. 21:29
joo já to s novým stroje taky nevidím moc vábně...jo a když už mluvíš o reinstalu...mě to nepomáhá smajlík takže tak...estli se to bude zhoršovat i nadále tk budu nucen s tím taky seknout asi..a to bych nerad smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 16.1. 21:10
Aha, možná to bude grafikou...mě to taky pořád padá a píše chybovou hlášku a pořád s tím jsou samé problémy a nikdo není shcopný mi poradit co s tím...ale po nějaké době jsem si řekl že zkusím něco tvořit a snad to půjde...zatím to jde, ale uvidíme do budoucna, jestli se mi to zase p....e, tak s tím asi seknu, protože další reinstal nepřežiju smajlík. Jedině že by bylo nové PC, ale to v nejblížší době určitě nebude.

RadekX
avatar
VIP
Vloženo dne 16.1. 20:42
ále...to už nemá cenu ani řešit smajlík někdy padá, někdy se totálně zasekne a někdy mě bliká monitor všema barvama jak na diskotéce smajlík a není tam pak vidět vůbec nic...
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 16.1. 18:51
Díky, určitě to ještě poupravím, co ti ta hra přesně dělá? Padá nebo tak něco? Možná by se to dalo nějak opravit ne?
RadekX
avatar
VIP
Vloženo dne 15.1. 22:58
Noo pro začátek je to pěkný smajlík ty zahrádky vzádu se povedly smajlík ale zkus dozádu přidat ještě jeden panel a nějak tam zamaskuj konec mapy třeba nějakýma kopcama, 2D pozadím, zelení,...ten "konec světa" hnedka za zahrádkou působí dosti divně smajlík taky bych si rád někdy postavil takové pěkné okolí kolem vozovny, ale sotva natáhnu u 13ti kolejí trolejivo a hra stávkuje.. smajlík musím se uskromnit
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 15.1. 17:52
Zdravím Vás všechny v novém roce, sice píši trochu pozdě, ale snad to nevadí smajlík, po dlouhé době jsem se pustil do stavby úplně nové mapy se stejným názvem dopravního podniku, přikládám sem jeden screen na ukázku:
přiložený obrázek
PS: po kliknutí na obrázek se vám zobrazí,nevím proč zde nejde...

Jakub
avatar
VIP
Vloženo dne 13.6. 22:21
Ale jo, ono to nějak fungovalo, jenže mám pocit, že k tomu bylo potřeba mít i tu starou verzi pravidla, kterou jsem já nejspíš někde zašantročil. Stará verze pravidla totiž uměla nastavovat bez problému, ale pokud se načetla hra z uložení, tak celé město kleklo a už se jezdit nedalo. Vydala se tedy oprava, která tohle vyřešila, ale zase se nějak zblblo nastavení.
Stačí tedy mít obě verze, nainstalovat tu první, tam to nastavit a pak to přeinstalovat tou druhou (aktuálně dostupnou).
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.6. 21:53
Díky za odpověď, tak se o to ani nebudu pokoušet smajlík
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 13.6. 20:11
Ono samotné křižovatkové pravidlo je extrémně náročné, takže se podobná věc stává. Co vm já, tak proti tomu nejde nijak konkrétně bojovat.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.6. 18:00
Aha, díky smajlík
Ještě jsem se chtěl zeptat, máte někdo zkušenosti s tímto?: odkaz - "Tramvajová signalizace" Když si chci ve výběru pravidel v editoru vybrat "Křižovatkový automat", po kliknutí na něj se mi Trainz zasekne a nic se neděje... smajlík
kukubaku
avatar
VIP
Vloženo dne 12.6. 22:37
Předpokládám, že toto je drát od balda. Jeho dráty mají oboje konce buď ve stejné výšce, nebo je jeden výš. V tom případě má na konci názvu spline asi přidáno číslo 10 - např. příčný drát 15m 10.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 12.6. 21:19
Zdravím smajlík, po dlouhé době jsem začal pracovat na úplně nové mapě DPmL, ale mám tu problém, viz. přiložený obrázek. Jde o to, že když natáhnu mezi dvěma stejnými sloupy drát, tak je na jedné straně níž než na druhé...viz obrázek.
Můžete mi nějak poradit, jestli je chyba u mě nebo je to normální?
odkaz
jungova
avatar
člen
Vloženo dne 5.1. 17:11
Zaguuuglila jsem a našlo TOE tady, - odkaz


lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 4.1. 18:27
Pebrach: já věděl že je to "Trainz Object Explorer", ale když jsi napsal TOE, tak jsem chvíli koukal a říkal si co to je? Až po chvíli jsem to pochopil smajlík
UltraM: smajlík
lingea
avatar
člen
Vloženo dne 4.1. 18:11
ok díky moc
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 4.1. 17:58
strýček google by mohl pomoci. Jen dodám, že se to jmenuje celým jménem Trainz Object Explorer - zkráceně tedy TOE.
lingea
avatar
člen
Vloženo dne 4.1. 16:56
mohl bych se jen zeptat kde to TOE najdu děkuji?
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 4.1. 16:53
tiez az po tom co si to napisal smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 4.1. 16:12
Pebrach: jestli myslíš mě, tak to vím, ale od tý doby co jsem si to přečetl v tvém příspěvku smajlík
Díky
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 4.1. 14:26
Jo, ale dá se v tom ladit třeba přechod textury na čele. když v TOE zmáčkneš F5, tak se načte poslední úprava textur. Takhle může po pixelech posouvat nějaký pruh než to sedne. Ale to ty asi víš ne? smajlík
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 4.1. 13:26
Lukas: taky TOE pouzivam jen na koukani smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 4.1. 08:52
Není vše jak bych si představoval...ten interiér byl takovej pokus, ale je tam moc žluté...asi ho nechám původní, protože tohle vypadá opravdu strašně smajlík

Pebrach: ono se v tom dá něco i upravovat? Já myslel, že je to jen na to, abych viděl ten model jak vypadá aniž bych musel zapnout Trainz.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 3.1. 22:34
Taky jsem poznal tramku od Mariana a Alexe. Ten program se jmenuje TOE. Dají se v tom slušně ladit textury modelu.
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 3.1. 22:27
juu... tramka od mariana (kt8d5)... ale tu texturu u int. by som este upravil...
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 3.1. 22:14
Pebrach: ano, není to gmax, je to nějakej program na to aby se zobrazovaly modely bez spouštění trainzu.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 3.1. 22:05
Nic proti, ale to není gmax.
jakub dpmo
avatar
člen
Vloženo dne 3.1. 21:56
hezky to děláš v Gmaxu
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 3.1. 21:14
Po delší době přináším další novinku z DPmL. Historicky první reklamní tramvaj typu T3R.P vyjede v sobotu s reklamou "Hitrádio FM" na zkušební jízdy. Jedná se o historicky první "celotramvajovou" reklamu na tramvajích DPmL. Tramvaj ještě není zcela dodělána, přijde na ní ještě znak, evidenční číslo a pod.
Přináším pár screenů z dílen: přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 29.12. 15:12
Zdravím, Dopravní Podnik města Lukov a. s. a Lakovny Lukov s.r.o. Vám přejí mnoho úspěchů a šťastný nový rok 2012. Já samozřejmě také smajlík.
přiložený obrázek
PS: po Novém roce by se měly rozběhnout práce na DP
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 15.11. 16:20
Dne 15.11. 2011 byla založena firma LL s.r.o. (Lakovny Lukov), která bude lakovat vozidla Dopravního podniku do reklamních nátěrů a podobně. Na projektu pracuji společně s uživatelem Kalous66.
scrappy123
avatar
člen
Vloženo dne 13.11. 18:59
lukas1: pekna mapa

ps. aj ja som si uz davnajsie takto nakreslil mapu smajlík no neviem ci ju postaviam celu zatial mam len 1 linku smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.11. 17:59
Ahoj, tak po delší době, alespoň malý postup s Dopravním Podnikem, není to sice v Trainz,ale je to na papíře, což je důležitější, protože budu podle toho stavět. Ne přesně na velikosti, ale budu se snažit dodržet tvary atd. V plánu je 7 linek. Linka 1 vede po většině linky 7 jak uvidíte, takže linka 1 možná nebude objíždět město, ale povede zkratkou po nábřeží a po mostě do druhé části města. Linky jsou barevně zvýrazněny, aby bylo poznat odkud kam vedou. Na druhém břehu řeky se bude nacházet nádraží, zkušební tramvajový okruh, Ústřední dílny DP a další objekty. Na plánu si můžete povšimnout v pravé spodní části hotový úsek, není nijak zvýrazněný, takže pro Vás asi bude trochu těžší určit co už je hotovo a co není. Takhle by mělo vše vypadat na konci všech prací. Stavba by měla být hotova nejdéle do konce června 2012. Ale uvidíme jak práce půjde a případně zkrátíme nebo prodloužíme termín otevření.
Tady je plán mapy:
přiložený obrázek
Konak
avatar
člen
Vloženo dne 10.11. 15:25
lukasi1, nezapomeň na to cos mně slíbil!!!!!!!! smajlík smajlík
kukubaku
avatar
VIP
Vloženo dne 8.11. 20:57
V 06 jsem nehrál, ale je pravda, že v organizaci věcí je v 09 bordel, ale později se v tom vyznáš. Já stavím a hraju v 09, protože 04 už mi nefungovala. Zkus se s tou 09 poprat.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 8.11. 20:32
Konak: ok
Abych se přiznal - chuť do stavění je obrovská, mám už nakreslenejch tolik plánků DP, že bych je ani všechny nevyužil. Ale s prominutím mě s..e, že mi nejde ta 06-tka a musel bych to stavět v té 09-tce, a když jsem zkoušel jak se v tom staví, tak jsem se nestačil divit, jaktože tam některý věci, (který jdou v 06) nejdou, zkrátka podlě mě je nejlepší vezre TRS2006 a asi i TRS2004 - nevím, nehrál jsem ho ato TS2009 místo vylepšení naopak zhoršili, to je můj názor
Konak
avatar
člen
Vloženo dne 8.11. 20:21
A mimochodem lukasi1, na moji adresu kona.miroslav@centrum.sk mi zašli tvůj mail, potřebuju s Tebou o něčem mluvit.
Konak
avatar
člen
Vloženo dne 8.11. 20:10
No především musíš mít chuť do stavění, jestli se Ti chce dělat mapu, tak v ní pokračuj nebo si můžeš udělat nový DP a Tvoji starou mapu jestli nechceš využívat tak se s ní můžeš podělit i s Trainzákama smajlík a taky s vozidly smajlík. Takže jestli Tě to baví stavět dál tak stav, jestli ne, tak si postav nový DP svůj, nebo podle nějakého města.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 8.11. 19:37
Ahoj, má podle vás smysl pokračovat ve stavbě mého Dopravního Podniku v TS2009? Nebo to nemá smysl? Stavěl jsem v TRS2006. Mám TRS2006 i TS2009, ale vyskytl se mi v 06 problém, se kterým mi nikdo neumí poradit, takže je nejspíš neřešitelný smajlík a šance na zprovoznění TRS2006 jsou nejspíše minimální. Co vy na to?
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.10. 18:02
dobře, ostrůvky jsou odtud: http://trainz.dino.sk/sk/index.html a chodníky by měly být na trainz.cz sada chodníku "C"
jakub dpmo
avatar
člen
Vloženo dne 10.10. 20:49
ostruvky vetšinou to maš i jako chodník radši obojí jestly budeš tak hodnej :D
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.10. 20:11
asi jsem už dodával smajlík ale, myslíš ty ostrůvky nebo chodníky? dávám tyhle dva druhy, ta vozovna byla na trainzjohnyho stránkách, teď nevím kde je
jakub dpmo
avatar
člen
Vloženo dne 9.10. 10:02
mužu se zeptat jak se jmenují nebo kde seženu ty chodníky no proste to co dáváš jako zastavku pokud chapeš.A jeste tu vozovnu myslim že dříve byla na trinz johnyho strankách ale ted.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 4.10. 20:56
Mám bohužel špatnou zprávu. Před nedávnem mi havarovalo TRS 2006 SP1, které jsem byl nucen reinstalovat, ale naštěstí jsem tak 95 procent věcí zachránil. Ale bohužel se mi nedaří po reinstalaci Trainz rozchodit, pořád mi nefunguje, reinstalace nic nevyřešila, takže nevím kdy budu moci pokračovat s projektem mapy DPmL. Času mám poslední dobou málo, ale když jsem měl konečně dostatek času, tak se mi p.....o Trainz. Proto jsem bohužel nucen projekt pozastavit na neurčito.
Snad se mi Trainz podaří opět rozchodit
Zde je odkaz na můj web, kde můžete vidět všechny screeny z DPmL:
odkaz
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 4.10. 20:48
Ahoj, chci se zeptat, ve fóru v mém tématu zmizely fotky, místo nic to píše nějakej Fatal Error, když si dám screen třeba sem: http://3x.cz/ tak oni to po nějaké době mažou? kam bych to měl dávat, aby mi to nezmizelo?
Předem děkuji za odpověď
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 21.9. 18:01
Mapa ke stažení nejspíš nebude.
1. Mám v ní své reskiny, které se nemohou bez povolení šířit dále.
2. Kdybych ji vydal bez těchto věcí, nebylo by to ono.
stlouki
avatar
člen
Vloženo dne 20.9. 21:19
mam dotaz bude ta mapa ke stazeni prosim odepis
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 20.9. 20:20
Tak seznam tramvají je úplný, ještě ale chybí tramvaj, u které jsem popsal problém, ta taky jezdí v DP.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 16.9. 20:59
V nejbližších dnech nahraju video z aktuálního stavu DPmL.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 16.9. 20:57
Ahoj, mám menší problém s touto tramvají, můžete mi poradit? Jak vidíte mám na ni rozpracovaný nátěr DP a nikde nemůžu najít texturu co je na čele a zezadu, nevíte jaký může být problém? Potřebuji to přelakovat jako ten bok.
přiložený obrázek přiložený obrázek
Předem díky za odpověď
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 14.9. 18:56
aha
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 14.9. 18:38
Lak, lakování vozů - jejich unific.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 14.9. 16:06
Pebrach: jaký myslíš lak?
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 13.9. 22:37
Taky se mi zdá ten lak povědomý.
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 13.9. 21:33
ja sa v tych vasich variaciach nevyznam, ale nestaval si uz jedno? to co si ukazoval na liatrainz? smajlík
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 13.9. 20:07
Jojo, varia.. Už by to chtělo pořádné modely. Trochu o nich začínám uvažovat, že je postavím.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.9. 16:47
Npadá mě, že kromě T3R.P a T6A5 jsem vám neukázal jaké tramvaje v DPmL jezdí.
Brousící vůz v počtu dvou vozů:
přiložený obrázek přiložený obrázek
Dále také tři typy tramvaje Vario, ty zatím nemají nátěr DPmL:
přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek

Dále také 10 kusů tramvají typu T6A5, které jsou opatřeny novým nátěrem DPmL: přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek
A dva kusy tramvají typu T3R.P:
přiložený obrázek přiložený obrázek
Další tramvaje přidám v průběhu tohoto týdne, kompletní přehled tramvají jezdících v DPmL by měl být hotov do konce tohoto týdne.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 11.9. 21:22
dobře, něco s tim udělam smajlík
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 11.9. 20:26
Myslím, že o trošku tmavší pás opravdu nepomůže smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 11.9. 19:43
Pebrach: ty myslíš tu trávu s těma tmavejma keřema že? Pásy tam vyměním za ty novější a tamvší, pak sem dám screen, napiš jestli to bude lepší nebo ne a když to bude vypadat blbě, tak tam dám něco jiného smajlík
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 11.9. 09:03
Možná bys nemusel používat tu tmavou trávu, protože to na těch pásech hrozne bije do očí. To bych radši použil světlejší JVC trávu nebo trávu od Greeneryho.
RadekX
avatar
VIP
Vloženo dne 11.9. 00:42
Máš to fakt dobrý smajlík to bejvávaly časy kdy mě komp zvládl to, co máš ty na screenech...teď mohu na bodu neurčitou jen tiše závidět smajlík a hodně zdaru při dalších úpravách mapy...seš čím dál lepší, jen tak dál!
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.9. 22:11
díky
Pebrach: jak můžeš vidět, na 5. screenu je použit vpravo mezi chodníkem a silnicí právě ten spodní, mám v plánu vyměnit všechen ten starej pás za tenhle novej = vypadá líp
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 10.9. 22:01
Vypadá to dobře. Pás bych volil ten spodní.
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 10.9. 21:53
mas to moc pekny smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.9. 21:38
Tak jsem se po delší době vrhl na předposlední fázi stavby okolí tratě. Po dokončení tohoto úseku mě čeká náměstí a tím bude základní část mapy hotova. Po dokončení se vrhnu na stavbu úplně nového úseku. Vedení DPmL se zatím nemůže rozhodnout, kam bude rozšiřovat svou trať, na výběrmá tři varianty a všechny jsou stejně důležité. Zde je pár screenů z okolí konečné "Poliklinika Lukov", zbývá už jen pár maličkostí a okolí je hotovo.
přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.9. 21:33
Co myslíte: nahoře je starý pás trávy a dole nový, který je lepší? Snažil jsem se aby ten dole co nejvíce odpovídal svou barvou trávě na textuře terénu.
přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 6.9. 18:47
Bohužel se mi vyskytl problém s přenosem mapy z jednoho počítače na druhý smajlík , takže když se všechno povede tak by stavba měla pokračovat od neděle 11.9.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 20.8. 18:48
No vidíš, krásně to prokouklo, vypadá to dobře smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 15.8. 17:55
Díky všem, do pátku nejsem doma a od pátku začnu dělat další úsek.
RadekX
avatar
VIP
Vloženo dne 14.8. 11:46
Tak to je paráda smajlík
vlada
avatar
člen
Vloženo dne 14.8. 10:51
Tak tose fakt povedlo smajlík
MarekMHD
avatar
člen
Vloženo dne 13.8. 22:23
Súhlas, pekná práca smajlík
trainzjohny
avatar
administrator
Vloženo dne 13.8. 21:10
Nevypadá to vůbec zle, dobrá práce.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 13.8. 18:45
Tak a máme hotovo, tento úsek je konečně dokončen. Tady jsou screeny:
přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek přiložený obrázek
MarekMHD
avatar
člen
Vloženo dne 11.8. 22:45
Hneď to vyzerá krajšie smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 9.8. 23:02
Začal jsem přestavovat:
přiložený obrázek

lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 2.8. 12:34
Díky moc za rady, v nejbližší době to překopu a dám sem screen. Ty oblouky jsou ještě z dob, kdy jsem o té šabloně ani nevěděl. Ve vozovně jsem tu Trainzjohnyho šablonu použil a je tolepšínež předtím.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 2.8. 11:53
No já používám Trainzjohnyho šablonu pro oblouky. Ale myslím, že by se to dalo řešit tak, že místo těch prudkých pravých úhlů by stačilo udělat náběh už od křižovatky mírným obloukem a pak mírným obloukem napojit na tu krátkou rovinku u kostela. To samé pak udělat na druhé straně. Kolem nejsou žádné domy, takže si myslím, že to upravit půjde bez problému a zkrátí se mezičasy.
UltraM
avatar
VIP
Vloženo dne 1.8. 23:15
urcite upravit smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 1.8. 21:27
Prosím poraďte,co myslíte: nechat, upravit, zničit a udělat rovinku bez oblouků? Tady jsou moc ostré oblouky.
přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 1.8. 20:09
vlada: myslíš třeba ty u kostela?
vlada
avatar
člen
Vloženo dne 1.8. 17:38
No některý oblouky máš teda hodně prudký a taky bych něco udělal s těma autama co ti jezděj po tramvajovém tělese a ještě v protisměru, využij pravidla, že auta zatáčí na křižovatkách vlevo, podrobněji je o tom v tutoriálech na Tramtrainzu
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 1.8. 15:23
Dnes jsem nahrál na youtube video z projížďky po městě v úseku Vozovna Lukov - Náměstí - Nábř. L. Svobody - Českolipská - Vozovna Lukov.
odkaz

Edit admin: Příště si dej odkaz do tagů url smajlík
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 30.7. 23:27
Informace: V uplynulých dnech jsem dodělal ulici, která je na předposledním screenu - přidal jsem auta a trochu upravil chodník. Také probíhá příprava na osázení zeleně v úseku Vozovna Lukov - Náměstí (přes "Kostelní Hřbitov"). Pokud vše dopadne dobře, zítra nebo pozítří sem dám screeny hotového úseku a přidám informaceo další stavbě.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 26.7. 20:38
Já vím, co to je, jen mě to nenapadalo ještě takto použít.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 26.7. 20:36
Pebrach: on to vlastně je pás na stání pro auta, stáhl jsem si ho zde: http://bumbrdlik.trainz.cz/objekty/ram_objekty.htm je to sice pro parkování, ale vypadá to šikovně jako obrubník oddělující tramvaj od aut smajlík
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 26.7. 17:28
S tím červeným obrubníkem to vypadá zajímavě.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 26.7. 16:34
Práce pokračují:
1. Plánované dokončené okolí tratě po zastávku Nábřeží Ludvíka Svobody.
přiložený obrázek
2. Trochu neplánovaně jsem sepustil do přestavby ulice Českolipská. Přidal jsem k silnici i parkoviště a chodník jsem od silnice oddálil, přidal jsem také přístřešky na zastávky, k dokončení ulice chybí jen auta na parkovišti a dodělat částchodníku, která zde není vidět.
přiložený obrázek
MarekMHD
avatar
člen
Vloženo dne 25.7. 18:02
Vidím, pekné je to.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 24.7. 15:49
MarekMHD: díky za radu,už jsem to opravil a je fakt že to bylo předtim divné. Jsou zde semafory pro tramvaje i auta a chodce, ty pro auta jen blikají oranžově, pro případ že by semafory nefungovaly, je tu pro auta značka STOP. Přikládám dva screeny s opravenou verzí:
přiložený obrázek
přiložený obrázek
MarekMHD
avatar
člen
Vloženo dne 24.7. 01:59
1. Na prvú dvojicu screenov s vozovňou musím povedať jedným slovom: super
2. Na krížení trate s chodníkom by som zrušil chodník a zákryt trate predĺžil k ceste a vyznačil tam priechody pre chodcov so svetelnou signalizáciou.
3. Zákryt trate v ceste zrušiť a nahradiť dvojkoľajným cestným prejazdom! Nevyzerá to pekne. Taktiež zabezpečiť SSZ. Odkaz na prejazd:odkaz
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 22.7. 23:59
Přináším další 3 screeny z rekonstrukce tratí.
1.přiložený obrázek
Na screenu je vidět vozovna s dosazenými dveřmi a malými úpravami, troufám si říct, že už je ve finální podobě a více se upravovat nebude.
2.přiložený obrázek
Zde je vidět osazení zeleně kolem vozovny s panelovými domy.
3.přiložený obrázek
Pohled na křížení tramvajové tratě se silnicí za náměstím směrem k zastávce "Kubáň" s nově osázenou zelení. Vpravo nahoře je vidět část náměstí.
Znovu podotýkám, že vše není hotové a budou se konat nějaké malé úpravy. Po dokončení okolí kolem vozovny bude následovat úsek Kubáň - Nabř. Ludvíka Svobody. Po dokončení tohoto úseku se vrhnu na náměstí, kde je potřeba udělat úplně vše kromě kolejí,drátů a domů.
vlada
avatar
člen
Vloženo dne 22.7. 16:48
Vypadá to opravdu dobře
geocaching
avatar
člen
Vloženo dne 22.7. 15:30
Velmi pěkné.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 21.7. 23:15
Dnes začala rekonstrukce tratí: první 3 screeny po rekonstrukci a úpravách z okolí zastávky "Kubáň"
1. přiložený obrázek
2. přiložený obrázek
3. přiložený obrázek
snad se budou líbit smajlíklukas1
avatar
člen
Vloženo dne 21.7. 12:26
Pebrach: díky
Po dokončení vozovny začne rekonstrukce tratí (koleje, dráty atd.) a až to bude hotové začnu dodělávat okolí.
Pebrach
avatar
administrator
Vloženo dne 20.7. 22:34
Zajímavá vozovna. Ještě dodělat dveře a je to dobré.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 20.7. 21:51
Podotýkám žeje to ve stavbě, některé nepřesnosti budou upraveny,tady jsou screeny:
1. Vjezd do vozovny z hlavní ulice, nedá se někde sehnat něco jako vrátnice nebo tak? (brána atd.)pokud by jstevěděli prosím napište.
přiložený obrázek
2.přiložený obrázek
3.přiložený obrázek
4.přiložený obrázek
5.přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 20.7. 12:54
Vozovna DPmL prochází velkou rekonstrukcí (výměna kolejí, stavba nových budov, výměna drátů nad kolejemi). Screeny z probíhající rekonstrukce sem dám večer kolem deváté hodiny.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 11.7. 10:27
Do Dopravního Podniku dorazila první zásilka tramvají typu T6A5 - 1 kus. Tyto tramvaje byly objednány v deseti kusech. Jsou přelakovány do nátěru DP, interiér je také přelakován, ale sedačky jsou původní.
přiložený obrázek
přiložený obrázek
přiložený obrázek
Prosím pište jak se vám tyto tramvaje líbí.
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.7. 14:51
Do DP dorazila první tramvaj typu T3R.P. Celkem ma DPmL objednány dva kusy, až budou dostupné obě zahájí se testovací jízdy.
přiložený obrázek
přiložený obrázek
lukas1
avatar
člen
Vloženo dne 10.7. 12:17
DPmL - zkratka pro název Dopravní Podnik města Lukov. Síť tratí dopravního podniku se stále rozrůstá, zatím jsou zde čtyři linky ve zkušebním provozu:
linka 1 (Poliklinika-Náměstí-Sídliště Barrandov a zpět)
linka 2 (Poliklinika-Krym-Nábř. L Svobody-Náměstí a zpět)
linka 3 (Poliklinika-Kostelní Hřbitov-Náměstí a zpět)
linka 4 (Vozovna-Krym-Nábř. L. Svobody-Náměstí a zpět)
Ve městě zatím fungují tyto čtyři linky a podle vytíženosti se budou upravovat jízdní řády. Dne 1.7. 2011 začal měsíční zkušební provoz linek 1-4. Linky se v této době budou upravovat, některým budou změněny trasy. Dopravní podnik má i své barevné schéma - žlutá a zelená. Také se pracuje na lakování tramvají, které byly zakoupeny. V DPmL slouží tramvaje T6A5, T3, Vario LF, LF2, LF3 a v nejbližší době budou dodány 2 tramvaje KT8D5, které budou hned po dodání přelakovány do barev DP.

Pro vložení příspěvku musíš být přihlášen!
ram
ram
Nick
Heslo
ram
ram

Shoutbox

Pro vložení zprávy se musíš přihlásit!
27.5. 21:26 sexsefil84

Choj kluci nemáte náhodou nekdo pantograph od původní T3 pant a polopant nemúůžu nikde sehnat a kvuli tomu mi nejdou některé tramvaje prosím

26.5. 14:54 T-majk

Pěkné , pěkné smajlík

19.5. 23:09 pebrach

Ahoj, mám pocit, že některé věci se přesunuly na trainz.cz. Řekl jsem si, že tu zase zapnu download. Web už nemá takovou návštěvnost, aby downloadem vyčerpal traffic, tak snad to bude ok.

11.3. 19:35 Libor

Čus bando, o pár let starší a usedlejší, jsem se chtěl vrátit k TRSku, ale zjišťuju, že většina webů už neexistuje. Dají se někde splašit kuidy z trainz.pedro a motion?

9.6. 15:55 honzyf

Proboha, kolik let jsem tu nebyl?

17.11. 20:35 skunk

ahoj,planujem,sa to,uz dlho opytat,ale robite niekto veci aj na zakazky,odmena ista,mail:ascendancy@centrum.cz,vopred dik,za odozvu

5.11. 19:03 Ross

Moje tramvajová mapa je ve výstavbě. Je jen na jednom panelu :)

ram

Aktualizace

24.6. 21:45 Změněn vzhled patičky webu.
21.11. 20:36 Aktualizace galerie-naprogramoval jsem komentáře k obrázkům.
29.8. 13:56 Byl aktualizován mailer.
7.8. 11:29 Opraveny chyby v downloadu
8.7. 11:51 Byl zahájen provoz sekce Download.
17.6. 12:57 Na webu jsou nově v provozu archívy.
31.5. 22:16 Návštěvnost stoupá, děkujeme za přízeň!
Design and coding by Pebrach
Všechny soubory, obrázky, texty a jiné součásti webu podléhají autorským právům.
free counters